Ciepły montaż okien

Ambasador dobrego montażu okien

Z dumą pragniemy Państwa poinformować że nasze działania przez ostatnie 21 lat w dziedzinie stolarki otworowej zostały wyróżnione tytułem ,,Ambasadora dobrego montażu okien”. Dzięki owemu osiągnięciu na stałe zagościł do naszej oferty montaż okien z 10-letnią gwarancją na szczelność montażu. Wierzymy że postawicie Państwo na: Solidność, Bezpieczeństwo i Doświadczenie. Życzymy udanych zakupów.


Montaż okien na taśmach
paro-przepuszczalnych

Montaż oparty o technologię paro-przepuszczalną, która ma za zadanie wyprowadzić wilgoć z piany ku stronie zewnętrznej. Jest to jednoznaczne z poprawieniem właściwości izolacyjnych piany oraz muru. Rozwiązanie przewidziane jest do wszystkich typów ścian np. wapienno-piaskowych, betonu komórkowego lub pustaków ceramicznych.

Ciepły montaż na podwalinie z EPDM

Dla każdego rodzaju okien i drzwi istotną rzeczą jest ograniczenie strat ciepła, wynikających z przemarzania. Do wyeliminowania tego zjawiska może posłużyć podwalina z XPS, Klinarytu lub Purenitu. Fartuch EPDM odpowiedzialny jest za ograniczenie przenikania wilgoci, przez spoiny, między podwaliną a ślepą wylewką.

Ciepły montaż
System MOWO z taśmą rozprężną

Przesunięcie okna ze strefy muru do strefy ocieplenia, powoduje osiągnięcie imponująco niskiego współczynnika przenikania ciepła (Uw). System MOVO jako jedyny system montowany w strefie ocieplenia, spełnia wszystkie warunki prawidłowego montażu okien, dbając o sztywność konsoli, w której zamontowane jest okno. Za element szczelności konstrukcji odpowiedzialna jest taśma rozprężna. W systemie MOVO nie brakuje również całej gamy chemii, która zapewnia niebywale mocne połączenie elementów konsoli ze ścianą.

Ciepły montaż
System MOWO na podwalinie z EPDM

GWARANCJA SZCZELNOŚCI

Połączenie systemu MOWO z systemową podwaliną oraz fartuchem EPDM, jest możliwie najbogatszą opcją w kategorii ciepłego montażu. Spełnia wszystkie możliwe wymagania, których nie jest w stanie zapewnić montaż tradycyjny. Wszystkim klientom szukającym bezkompromisowych rozwiązań, nasza firma poleca właśnie to rozwiązanie.