Okna Przesuwne

Drzwi unoszono-przesuwne Aluplast HST 85 mm

System drzwi unoszono-przesuwnych aluplast HST 85 to idealne rozwiązanie dla osób pragnących praktycznego połączenia wnętrza z tarasem oraz panoramicznego widoku osiąganego dzięki dużej powierzchni przeszklonej. Drzwi HST 85 mm cechuje modułowy charakter konstrukcji, co umożliwia trzy dowolne konfiguracje produktu, w zależności od oczekiwanych parametrów cieplnych. Niski próg drzwiowy o wysokości 48 mm, który może być zagłębiony od strony pomieszczenia w całej swojej wysokości, odpowiada wymogom dla budownictwa pozbawionego barier architektonicznych i umożliwia bezproblemowe wchodzenie i wychodzenie.


Przesuwne drzwi tarasowe Aluplast SMART-SLIDE

Innowacyjny mechanizm zamykania drzwi przesuwnych SMART-SLIDE pozwala na prostą i intuicyjną obsługę, zbliżoną do rozwiązań stosowanych w drzwiach unoszono-przesuwnych, typu HST. Specjalistyczne okucia okienne gwarantują, że skrzydło po jego odblokowaniu swobodnie i bez najmniejszego oporu przesuwa się na wózkach względem nieotwieranej części konstrukcji.


Drzwi uchylno-przesuwne PSK firmy Winkhaus – o zwiększonym komforcie użytkowania

Okucie duoPort SK-Z wyposażone jest w specjalną klamkę ze sterowaniem, ułatwiającą uchylanie, przesuwanie i zamykanie nawet bardzo ciężkich skrzydeł. Odpowiednie zestawienie wyposażenia sprawia że system deklasuje inne rozwiązania rynkowe w grupie suwanek PSK.


Zdalne kontrolowanie stanem zamknięcia drzwi i okien

Wyobraź sobie że wyjeżdżasz na wczasy. Czy jesteś pewien że twój dom jest na pewno bezpieczny? Może zapomniałeś przekręcić klucz? A może zostawiłeś uchylone okno? Być może zostawiłeś niedomknięte okno tarasowe? Dzięki innowacyjnym technologiom możesz sprawdzić, czy wszystkie okna i drzwi są zamknięte.


Push&Go

Obsługa dużych i ciężkich drzwi z dużymi przeszkleniami może być lekka i łatwa dzięki funkcji Push&Go – delikatne pchnięcie skrzydła/klamki powoduje automatyczne zamykanie lub otwieranie drzwi.


Komfort i bezpieczeństwo, o którym marzysz

Automatyczne drzwi tarasowe zapewniają komfortową i bezpieczną obsługę na najwyższym poziomie. Zdalne sterowanie drzwiami tarasowymi za pomocą pilota czy telefonu to wygoda dla wszystkich domowników.

Jesteśmy pionierem w zakresie rozwiązań opracowanych z myślą odrzwiach tarasowych. Już 60 lat temu wprowadziliśmy na rynek pierwszy system okuć podnoszono-przesuwnych, które do dziś mają wpływ na obowiązujące standardy.