Tarasy drewniane


TARASY DREWNIANE – VIDOMONT LEŻAJSK


previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Drewniane tarasy egzotyczne. Jakie mają zalety?


Odporny na gnicie

Drewno egzotyczne przede wszystkim jest odporne na warunki atmosferyczne. Wysoka zawartość naturalnych olei skutecznie zabezpiecza materiał przed utratą swoich właściwości. W odróżnieniu od tradycyjnego drewna, egzotyki nie są podatne na gnicie.


Odporny na odkształcenia

Przed finalną obróbką drewno trafia do pieca, w którym jest suszone. To właśnie ta technologia powoduje wyższą stabilność drewna na odkształcenia.


Wyselekcjonowane drewno i najwyższa jakość

Selekcja drewna rozpoczyna się już na etapie wycinki materiału z przeznaczeniem na deski tarasowe. Tarcica przechodzi selekcję klas drewna. Z surowych desek zostaje wydzielony materiał tylko najwyższej jakości, który docelowo zostanie dostarczony do naszej firmy.


Bezpieczny

Deski posiadają bezpieczną antypoślizgową powierzchnię. Taras utrzymuje bardzo neutralne temperatury. W słoneczne dni deski nie będą nagrzewały się do krytycznych temperatur, które mogą doprowadzać do poparzenia stóp.


Praktyczny

Taras nie wymaga konserwacji. Pozostawienie go samemu sobie spowoduje naturalne postarzenie się drewna. Aby utrzymać taras w soczystych kolorach wystarczy nanieść olej, który przywróci kolor i zabezpieczy na kolejny sezon. Nasza firma od wielu lat zajmuje się kompleksowym serwisem powierzchni tarasowych.


Od wielu lat zajmujemy się:


Dystrybucją i sprzedażą materiałów tarasowych.


Projektowaniem powierzchni tarasowych.


Kompleksowym montażem tarasów.


Renowacjami i odnowami zaniedbanych tarasów.


Czyszczeniem i konserwacją tarasów.