Segmentowe

Sprawdź naszą specjalną ofertę !Bramy segmentowe Vidomont – Doskonałe w każdym detalu

Segmentowe bramy garażowe.
Czy takie doskonałe?

Bramy segmentowe mają wiele zalet. Pierwszą z nich jest wysoka estetyka, która jest często głównym kryterium doboru bramy. Duży wybór kolorystyki i oklein pozwala, dobrać bramę niemal idealnie do koloru: okien, drzwi, rolet, elewacji, ogrodzenia czy nawet kostki brukowej. Bramy segmentowe mogą pochwalić się doskonałymi parametrami cieplnymi, w stosunku do innych rozwiązań dostępnych na rynku. Współczynnik U może wynosić nawet 0,9 [W/m2K]. Bramy te mogą zatem być montowane w budynkach pasywnych oraz energooszczędnych.

Następną zaletą jest solidność i trwałość. Przemyślana konstrukcja bram segmentowych pozwala na bezawaryjne użytkowanie produktu przez długi czas. Zadbanie o odpowiednie wyposażenie oraz dodatkowy osprzęt może przełożyć się na żywotność bramy.

Segmentowe bramy bardzo doceniane są za oszczędność miejsca i przestrzeni dookoła wjazdu do garażu. Rozwiązanie, w którym płaszcz bramy wjeżdża bezpośrednio pod sufit spowodowało zdeklasowanie wszystkich innych dostępnych rozwiązań na runku.


Brama garażowa 60mm – Ekstremalnie ciepła

Najcieplejsza brama garażowa dostępna na rynku stworzona z myślą o rozwiązaniach dla domów pasywnych. Ocieplony 60mm panel garażowy zapewnia wyjątkowo wysoką termoizolacyjność co w połączeniu z systemem uszczelnień daje wymierne i odczuwalne efekty. Pod względem jakości ten model dopracowany jest w każdym możliwym detalu.

Brama Garażowa – 60mm


Panel bez przetłoczeń


Brama segmentowa 40mm – wybierz swój styl

Brama garażowa o standardowej grubości 40mm. Daje możliwość zastosowania dodatkowych przetłoczeń na panelach. Elegancka i prosta forma, dobrze komponująca się z różnymi rozwiązaniami architektonicznymi. Styl tej bramy podkreślić można stosując dodatkowo oryginalne detale dekoracyjne.

Brama Garażowa – 40mm


Panel bez przetłoczeń


Brama Garażowa – 40mm


Panel z jednym przetłoczeniem


Brama Garażowa – 40mm


Panel z wieloma przetłoczeniami


Brama Garażowa – 40mm


Panel w strukturze V-profilowanie


Brama Garażowa – 40mm


Panel w strukturze Kasetonów


previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider