Winylowe

Podłogi winylowe Vidomont – Ekstremalnie wytrzymałe

Podłogi winylowe – Dlaczego warto?


Idealna na ogrzewanie podłogowe

Podłogi winylowe jako jedne z nielicznych, doskonale spisują się na ogrzewaniu podłogowym. W chwili, w której posadzka jest chłodna podłoga nie wychładza się tak szybko, jak płytki ceramiczne. Przepuszczalność cieplna przy ogrzewaniu podłogowym porównywalna jest do tradycyjnych płytek ceramicznych.


Wodoodporna

W odróżnieniu od podłóg drewnianych lub tradycyjnych paneli, podłogi winylowe cieszą się stu procentową wodoodpornością. Zostały stworzone z myślą o pomieszczeniach narażonych na bezpośredni kontakt z wodą. Szczególnie polecamy zastosowanie w pomieszczeniach takich jak kuchnia czy łazienka.


Odporna na uszkodzenia

Nasze panele zostały wykonane z zagęszczonej masy mineralnej. Tym o to rozwiązaniem, zadbaliśmy o najwyższy stopień ochrony paneli przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dwukrotnie mocniejsze zamki to także zasługa mineralnego rdzenia. W ten sposób w pełni zdeklasowaliśmy wszystkie inne dostępne rozwiązania na rynku podłóg.


Bez łączeń i dylatacji

Duże pomieszczenia, duża ilość pomieszczeń to duża liczba łączeń. Nie w tym wypadku. Podłogi winylowe, nie potrzebują dodatkowych dylatacji np: łączeń w progach drzwi wewnętrznych. Teraz możesz nacieszyć oczy jednolitą i gładką powierzchnią.


Stabilna wymiarowo

W trakcie użytkowania ogrzewania podłogowego, podłogi narażone są na zjawisko rozszerzania i skurczania. Gwarantem stabilności naszego panela jest jego mineralny rdzeń. Teraz możemy spać spokojnie i zapomnieć o nadmiernej pracy podłogi podczas sezonu grzewczego. Niewłaściwy dobór podłogi do ogrzewania podłogowego może skutkować powstaniem przerwy między panelami a posadzką. Podniesienie się podłogi, może skończyć się wyłamaniem zamków paneli czyli ich nieodwracalnym zniszczeniem.

Kolekcja – AMARON WOOD DESIGNKolekcja – AMARON XXL STONEKolekcja – LIBERAL WOODZainspiruj się stylami wnętrz:


EXOTIC
GREEN


MILLENIAL
PINK


MINIMAL
STYLE


MODERN
BOHO


SCANDINAVIAN 
DESIGN