Realizacja – Projekt HomeKoncept 60

Okna ALU, Fasada - RAL 9017

HomeKONCEPT 60 to wyjątkowa, komfortowa, elegancka i nowoczesna willa.
Budynek należy do kategorii domów piętrowych, dzięki czemu wszystkie pomieszczenia znajdujące się na górnej kondygnacji są pozbawione skosów i łatwe do urządzenia. Z zewnątrz dom zachwyca doskonale zaaranżowaną, ponadczasową elewacją.

Duże, dwukondygnacyjne przeszklenia bardzo uatrakcyjniają bryłę domu, nadając mu niepowtarzalny charakter. W tej szklanej fasadzie o wysokości ponad 5,5m znajduje się suwanka HST, z zewnątrz niemal niewidoczna, genialne rozwiązanie.

Duże, panoramiczne  okna doskonale doświetlają całe wnętrze.

Kolorystyka stolarki okiennej i drzwiowej oraz dopasowana do całości tonacja dachówki idealnie uzupełniają całą kompozycję. Od strony ogrodowej zachwyca piękny, częściowo  taras, na którym można zorganizować rodzinne przyjęcie.

Opis produktu:

Okna aluminiowe na profilu – ALUPROF MB-104 PASSIVE z przekładką termiczną. Nietypowy, czarny kolor okien-  RAL 9017 – grogowy – w wersji strukturalnej. Szklenie 3-szybowy pakiet z ciepłymi, kompozytowymi ramkami, stolarka wyposażona  w najcieplejszy pakiet trzyszybowy, o współczynniku Uw: 0,5 z ciepłymi ramkami w kolorze czarnym. Nowoczesny design  osiągnęliśmy dzięki niewidocznym, krytym zawiasom. Zadbaliśmy również o bezpieczeństwo, dlatego wyposażyliśmy wszystkie okna w dodatkowy system alarmowy.

Nawet Stefan Żeromski nie przewidział, że na Podkarpaciu będą SZKLANE DOMY, a VIDOMONT będzie częścią realizacji tego projektu.

Sprawdź kategorie

Drzwi
Drzwi

Drzwi

okna
okna

okna

rolety
rolety

rolety