Realizacja – Projekt HomeKoncept 60

Zobacz nasze realizacje

HomeKoncept 60 to projekt nowoczesnego domu jednorodzinnego, który doskonale sprawdzi się dla dużej rodziny. Zaplanowane wnętrza oraz stylowa elewacja z pewnością zachwycą każdego.

Prostokątna bryła budynku z garażem wysuniętym przed fasadę tworzy efektowną kompozycję. Kontrast dwubarwnego tynku, antracytowej dachówki oraz ciemnej stolarki okiennej i drzwiowej nadaje elegancji i nowoczesności. Białe belkowanie w typowym dla HomeKoncept stylu doskonale podkreśla wyjątkowość budynku.

Duże, dwukondygnacyjne przeszklenia nie tylko nadają domowi ponadczasowego charakteru, ale także wpuszczają do wnętrza mnóstwo naturalnego światła. Przestronny taras, częściowo zadaszony i osłonięty pergolą, stanowi idealne miejsce do wypoczynku na świeżym powietrzu, nawet w niepogodę.

Projekt HomeKoncept 60 został zaprojektowany z dbałością o energooszczędność. Dodatkowo docieplone ściany zewnętrzne i wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła przyczyniają się do obniżenia kosztów ogrzewania.

HomeKoncept 60 to propozycja dla osób poszukujących nowoczesnej i komfortowej przestrzeni.

Nasze realizacje

Leżajsk
Leżajsk
Leżajsk

HomeKoncept 60 to wyjątkowa, komfortowa, elegancka i nowoczesna willa.
Budynek należy do kategorii domów piętrowych, dzięki czemu wszystkie pomieszczenia znajdujące się na górnej kondygnacji są pozbawione skosów i łatwe do urządzenia. Z zewnątrz dom zachwyca doskonale zaaranżowaną, ponadczasową elewacją.

Duże, dwukondygnacyjne przeszklenia bardzo uatrakcyjniają bryłę domu, nadając mu niepowtarzalny charakter. W tej szklanej fasadzie o wysokości ponad 5,5m znajduje się suwanka HST, z zewnątrz niemal niewidoczna, genialne rozwiązanie.

Duże, panoramiczne  okna doskonale doświetlają całe wnętrze.

Kolorystyka stolarki okiennej i drzwiowej oraz dopasowana do całości tonacja dachówki idealnie uzupełniają całą kompozycję. Od strony ogrodowej zachwyca piękny, częściowo  taras, na którym można zorganizować rodzinne przyjęcie.

Opis produktu:

Okna aluminiowe na profilu – ALUPROF MB-104 PASSIVE z przekładką termiczną. Nietypowy, czarny kolor okien-  RAL 9017 – grogowy – w wersji strukturalnej. Szklenie 3-szybowy pakiet z ciepłymi, kompozytowymi ramkami, stolarka wyposażona w najcieplejszy pakiet trzyszybowy, o współczynniku Uw: 0,5 z ciepłymi ramkami w kolorze czarnym. Nowoczesny design osiągnęliśmy dzięki niewidocznym, krytym zawiasom. Zadbaliśmy również o bezpieczeństwo, dlatego wyposażyliśmy wszystkie okna w dodatkowy system alarmowy.

Nawet Stefan Żeromski nie przewidział, że na Podkarpaciu będą SZKLANE DOMY, a VIDOMONT będzie częścią realizacji tego projektu.

Leżajsk

Realizacja dla projektu domu z wykorzystaniem 5 typów okien aluminiowych. Na naszej budowie znajdziemy okna: stałe typu FIX, okna otwierane, okna wewnętrzne, okna wielkopowierzchniowe fasadowe oraz okno przesuwne HST z niewidocznym progiem. Stolarka została wyprodukowana na profilach marki Aluprof, model MB 104 Passive w kolorze RAL 7016 Antracyt. Montaż wykonany w technologii 3-warstwowej a dokładniej w technologii szczelnego montażu. Materiały użyte do montażu to: podwaliny purenitowe, membrana paroizolacyjna, membrana paroprzepuszczalna, fartuchy EPDM oraz chemia doszczelniająca.

Sprawdź kategorie

Drzwi
Drzwi

Drzwi

okna
okna

okna

rolety
rolety

rolety