Realizacja – Okna PCV – Brama – Rolety

Stolarka Zewnętrzna

Kolejny ciekawy dom ze stolarką zewnętrzną w kolorze Winchester. Nasza firma dostarczyła i zamontowała okna PCV na systemie Gealan S9000 w kolorze obustronnym, rolety zewnętrzne do zabudowy elewacyjnej oraz bramę garażową z napędem.

Następny montaż okien, rolet i bramy garażowej na przedmieściach Łańcuta. Pani Agata zdecydowała się na zakup stolarki zewnętrznej właśnie w naszym salonie. Po rozmowie ustaliliśmy że priorytetem dla naszego klienta jest najkorzystniejszy stosunek jakości do ceny. Oczywiście to założenie ustało nam się spełnić w 100%.

OKNA PCV – GEALAN S9000
Energooszczędny system Gealan S9000 z bardzo bogatym wyposażeniem takim jak: okucia w standardzie antywłamaniowym, dodatkowe funkcje kwater, jaśniejsze szkło niskoemisyjne SunLight+ czy szyby hartowane wewnętrznie we wszystkich drzwiach balkonowych. Bardzo staranne wykonane połączenia naroży ram okiennych na najnowocześniejszych zgrzewarkach bezwypływkowych.

ROLETY ZEWNĘTRZNE
Rolety wyposażone w silniki radiowe sterowane przy pomocy przełączników naściennych. Do zestawu dołączyliśmy pilota z dodatkową funkcją grupowania rolet. Bardzo przydatna funkcja która potrafi bardzo uprościć życie, no bo komu chciałoby się zamykać np. 6 rolet w jednym pomieszczeniu i każdą z osobna. Jeszcze ciekawszą funkcją jest samoczynne, czasowe i automatyczne sterowanie roletami (otwieranie i zamykanie). Posiadając odpowiedni zestaw automatyki oraz pilot jesteśmy w stanie zaprogramować czas w którym każda roleta ma się otworzyć lub zamknąć. Ilość kombinacji jest niezliczona dlatego że każdą roletę programujemy z osobna.

BRAMA GARAŻOWA
Do tej realizacji wykorzystaliśmy bramę garażową segmentową o wymiarze 4600mm na 2200mm w kolorze Winchester. Prosty i klasyczny panel garażowy bez przetłoczeń. Za otwieranie i zamykanie odpowiedzialny jest bezawaryjny napęd z dużym zapasem mocy. Z dostępnych 2 wariantów uciągu płaszcza bramy garażowej przez silnik (pasek/łańcuch), klient zdecydował się na łańcuch ze względu na żywotność rozwiązania.

Realizujemy zamówienia na terenie całej Polski a w szczególności na terenie Podkarpacia. Nasze ekipy montażowe wielokrotnie w ciągu sezonu odwiedzają te miejscowości: Rzeszów, Łańcut, Przeworsk, Jarosław, Przemyśl, Sokołów Małopolski, Kolbuszowa, Tarnogród, Biłgoraj a nawet Tomaszów Lubelski.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/serwer4u/vidomont.pl/public_html/wp-content/themes/singlepage_roxart/single-realizacje.php on line 59

Nasze realizacje


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/serwer4u/vidomont.pl/public_html/wp-content/themes/singlepage_roxart/single-realizacje.php on line 69

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/klient.dhosting.pl/serwer4u/vidomont.pl/public_html/wp-content/themes/singlepage_roxart/single-realizacje.php on line 70

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/klient.dhosting.pl/serwer4u/vidomont.pl/public_html/wp-content/themes/singlepage_roxart/single-realizacje.php on line 98

Sprawdź kategorie

Drzwi
Drzwi

Drzwi

okna
okna

okna

rolety
rolety

rolety