Realizacja – Projekt HomeKoncept 31

Zobacz nasze realizacje

Projekt domu Homekoncept 31 to prawdziwa perełka architektoniczna. Jego elewacja składa się z harmonijnego połączenia płyt betonowych i wysokiej jakości drewna, dodatkowo ozdobionego białym belkowaniem wokół całego domu. Natychmiast przyciąga uwagę przestronny taras, idealny do wypoczynku i spotkań ze znajomymi.

Kiedy przekroczysz drzwi wejściowe, zauważysz eleganckie wejście, dyskretnie schowane pod drewnianym belkowaniem.

Wnętrze domu zaplanowano tak, aby zapewnić komfort i funkcjonalność. Duża strefa dzienna obejmuje jadalnię z przepięknym, podłużnym oknem, kuchnię z wygodnym zapleczem i spiżarnią oraz przestronny salon, idealny na spotkania rodzinne.

Poza tym, Homekoncept 31 oferuje trzy przestronne pokoje oraz godną uwagi garderobę. Koncepcja tego domu opiera się na energooszczędności, dzięki odpowiedniemu zaizolowaniu ścian, dachu i podłogi. Dodatkowo, wprowadzono wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła, aby zapewnić komfort termiczny.

Homekoncept 31 to niezwykły projekt, który z pewnością przypadnie do gustu wielu osobom szukającym przemyślanego i atrakcyjnego domu. Jest to propozycja doskonale zrównoważona pod względem estetyki i funkcjonalności, idealna dla rodzin, które cenią sobie komfort, nowoczesność i energooszczędność.

 

Nasze realizacje

Leżajsk
Leżajsk
Leżajsk

Urzekający i przemyślany w każdym detalu dom parterowy, obok którego nie można przejść obojętnie. Ciemny, grafitowy, spadzisty dach i antracytowa cała stolarka, pięknie współgra z białą elewacją  i białymi belkami. Całość dopełniają przestronny taras i podjazd z płyt betonowych w nieco jaśniejszych odcieniach szarości.

Dom zaprojektowano jako energooszczędny, dlatego okna i drzwi też są z najwyższej półki, z grupy pasywne. Na duży taras prowadzą szerokie drzwi przesuwne z niskim progiem. Dodatkowo otwory okienne od zewnątrz, zostały zabezpieczone  żaluzjami fasadowymi w kolorze antracytu, dzięki czemu przy podniesionym pancerzu są właściwie niewidzialne.

Oczywiście nie możemy w opisie pominąć drzwi wejściowych, z szerokim doświetlem bocznym, z lustrem weneckim oraz dekoracyjnymi elementami w inox. Warto wspomnieć, że drzwi wejściowe, w naszym salonie projektujemy według Państwa pomysłu.

Leżajsk

HomeKoncpet 31 projekt domu który wielokrotnie pojawiał się już wcześniej w naszych realizacjach. Mimo to ten dom wykonany został w całkowicie odmiennym stylu który bardzo przypadł nam do gustu. Dostarczyliśmy i zamontowaliśmy stolarkę w kolorze antracytowym czyli: energooszczędne okna PCV na profilu Gealan S9000, hybrydowe drzwi zewnętrzne z naświetlem bocznym i srebrnym pochwytem, zewnętrzne żaluzje fasadowe z automatyką, bramę garażową segmentową z napędem oraz przesuwne okno tarasowe HST z niewidocznym progiem.

Sprawdź kategorie

Drzwi
Drzwi

Drzwi

okna
okna

okna

rolety
rolety

rolety