Realizacja – HomeKoncept 26

Zobacz nasze realizacje

Projekt domu HomeKoncept 26 to intrygująca nowoczesna bryła o geometrycznym kształcie i czterospadowym dachu, która zachwyca swoim minimalistycznym designem. Budynek, pokryty białym tynkiem, betonowymi płytami i ciemnym drewnem, prezentuje się wyjątkowo elegancko.

Elewacja została wykonana z połączenia białego tynku, betonowych płyt i ciemnego drewna, co nadaje budynkowi elegancki i nowatorski charakter. Ciemne okna wkomponowane w elewację przyciągają uwagę i tworzą atrakcyjny kontrast. Dach pokryty grafitową dachówką dodaje domowi ponadczasowego uroku. Przeszklone ściany od podłogi do sufitu zapewniają obfitą ilość naturalnego światła do wnętrza, tworząc przestrzeń, która wydaje się większa i bardziej przestronna niż jest w rzeczywistości.

Otaczający dom taras jest nie tylko zachwycającym elementem architektury, ale także doskonałym miejscem na relaks i wypoczynek na świeżym powietrzu. Zadaszenie tarasu w formie belkowania dodaje mu stylu i chroni strefę wejściową.

HomeKoncept 26 to nowoczesny dom jednorodzinny, który doskonale odpowiada potrzebom cztero-, a nawet pięcioosobowej rodziny. Jego przemyślane wnętrza są nie tylko przestronne, ale również doskonale doświetlone, dzięki czemu w domu panuje jasna i przyjazna atmosfera. Wnętrza domu zostały podzielone na dwie główne strefy: dzienną i nocną. Dzięki temu codzienne życie rodziny harmonijnie współgra z relaksem i intymnością.

Nasze realizacje

Warszawa
Warszawa
Warszawa

Realizacja okien, drzwi, bramy oraz rolet dla projektu domu HomeKoncept 26. Nasza firma wzięła czynny udział w przygotowaniu domu do zamieszkania. Nasi klienci zdecydowali się na okna PCV na profilu marki Gealan, model S9000. Wizytówkę domu stanowią eleganckie i nowoczesne drzwi zewnętrzne firmy PARMAX. Rolety zewnętrzne oraz bramę garażową segmentową wyprodukowała i dostarczyła firma Krispol. Montaż całego asortymentu zrelizowały trzy niezależne brygady Vidomont.

Warszawa

Realizacja dla projektu domu HomeKoncept 26 L. Dom został poddany modyfikacjom w którym część wydzielona na garaż została adaptowana i przyłączona do części mieszkalnej. Inwestor zdecydował się na pasywne okna PCV na profilu Gealan model Futura w jasnym odcieniu szarości. Drzwi zewnętrzne wykonane w technologii kompozytowej w dwukolorze nawiązującym do koloru okien, żaluzji fasadowych oraz dachu. Żaluzje fasadowe w systemie Z90 BOX w kolorze Antracyt RAL 7016, sterowane przy pomocy systemu inteligentnego domu FIBARO.

Sprawdź kategorie

Drzwi
Drzwi

Drzwi

okna
okna

okna

rolety
rolety

rolety