Drzwi Przemyśl

Vidomont to firma, której jednym z głównych profili działalności jest stolarka drzwiowa. Zajmuje się kompleksową obsługą Klientów prywatnych, przedsiębiorców i innych podmiotów

Na miarę Państwa potrzeb

Drzwi Przemyśl – zewnętrzne i wewnętrze

Vidomont to firma, której jednym z głównych profili działalności jest stolarka drzwiowa. Zajmuje się kompleksową obsługą Klientów prywatnych, przedsiębiorców i innych podmiotów. Jest to zarówno sprzedaż, jak i montaż drzwi Przemyśl. Ponadto firma zajmuje się serwisem, zaś zamówione przedmioty dostarczane są do Klienta własnym transportem, co stanowi dodatkową pewność i gwarancję bezproblemowej realizacji zlecenia. Działa w mieście Przemyśl oraz na terenie całego Podkarpacia i kraju.

Drzwi są niezwykle ważnym elementem wykończenia każdej budowy i pełnią wiele funkcji – począwszy od oddzielenia i zamknięcia poszczególnych pomieszczeń, poprzez zapewnienie izolacji termicznej i dźwiękowej, po dopełnienie aranżacji i dekorację wnętrza. Wszystko to sprawia, że przywiązujemy dużą uwagę do ich wyboru i słusznie, bowiem raz zakupione drzwi powinny służyć nam przez długi czas.

Jako profesjonalna i doświadczona firma z ponad 23-letnim stażem doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego robimy wszystko, by w jak największym stopniu odpowiedzieć na potrzeby każdego Klienta i sprostać jego oczekiwaniom. Oferujemy najwyższej jakości drzwi Przemyśl – zewnętrzne i wewnętrze, a możliwe jest to dzięki współpracy z prestiżowymi markami, produkującymi drzwi wyróżniające się trwałością, estetyką wykonania oraz nowoczesnymi rozwiązaniami. Wybierając takie produkty możemy cieszyć się komfortowym ich użytkowaniem. Ponadto zapewniają one bezpieczeństwo, prywatność oraz optymalne warunki bytowe.

Nasz asortyment jest bardzo zróżnicowany, umożliwiając dobór drzwi biorąc pod uwagę kombinację poszczególnych parametrów technicznych oraz pozwalając na skorzystanie z dodatkowych funkcjonalności.

drzwi vidomont

Drzwi zewnętrzne

Nasze drzwi nie bez przyczyny uznawane są, jako półka drzwi dla najbardziej wymagających klientów. Cechują się niezwykle wysoką wytrzymałością, sztywnością i trwałością. W połączeniu z nową technologią, ciepłota naszych drzwi, spełnia najbardziej wyśrubowane normy termiczne dla budownictwa pasywnego. Szczególnie rekomendowane do nowo powstałych domów jednorodzinnych.

Drzwi wewnętrzne Vidomont

Drzwi wewnętrzne Vidomont

drzwi vidomont

Drzwi wewnętrzne Vidomont

W naszym salonie znajdziecie Państwo specjalne rozwiązania dla systemów drzwiowych do: salonu, sypialni, pokoju dziecka, garderoby, łazienki, pralni, garażu oraz pomieszczenia gospodarczego. Przechodząc przez indywidualną konfigurację, każdego z pomieszczeń, otrzymujecie Państwo towar najwyższej jakości, szyty i dopasowany na miarę Państwa potrzeb jak garnitur.