Drzwi pokojowe

Drzwi wewnętrzne Vidomont – Eleganckie, stylowe i solidne

Drzwi dopasowane do Ciebie

W naszym salonie znajdziecie Państwo specjalne rozwiązania dla systemów drzwiowych do: salonu, sypialni, pokoju dziecka, garderoby, łazienki, pralni, garażu oraz pomieszczenia gospodarczego. Przechodząc przez indywidualną konfigurację, każdego z pomieszczeń, otrzymujecie Państwo towar najwyższej jakości, szyty i dopasowany na miarę Państwa potrzeb jak garnitur.


Pobierz Katalog Drzwi wewnętrznych:W naszej ofercie drzwi…

W naszej ofercie drzwi wewnętrznych, znajdziecie Państwo, najbardziej cenionych producentów stolarki wewnętrznej na rynku polskim. Długoletnia współpraca z producentami wzbogaciła nas o wiedzę w zakresie doboru systemów drzwiowych, które będą dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Jako firma oferujemy profesjonalny montaż oraz serwis przez wykwalifikowaną ekipę naszych monterów na terenie Leżajska jak i całego Podkarpacia.


Rodzaje skrzydeł drzwiowych:


Drzwi szklane

Drzwi szklane idealnie wpasowują się do nowoczesnego budownictwa. To świetne rozwiązanie dla pomieszczeń, do których dostęp światła jest mocno ograniczony. Często stosowane są jako drzwi przejściowe w wiatrołapie, salonie, gabinecie czy garderobie w celu doświetlenia tych pomieszczeń.


Drzwi lakierowane

Drzwi lakierowane to świetny wybór dla klientów ceniących eleganckie i staranne wykonanie. Nasza kolekcja drzwi posiada wiele wzorów klasycznych i nowoczesnych oraz połączenie klasyki z nowoczesnością.


Drzwi drewniane

Drzwi drewniane wykonywane są z sezonowanego drewna np: dębu, sosny lub drewna egzotycznego. Konstrukcja skrzydła jest wykonana z klejonego drewna zamiast alternatywnego materiału z MDF czy HDF. Zamiast cienkiej okleiny drewnianej, elementy konstrukcyjne są oklejone grubymi kawałkami drewna. W kolejnym procesie drzwi są bejcowane na pożądany kolor. Krokiem końcowym jest zabezpieczenie powierzchni wysokiej jakości lakierami lub olejowoskami.


Drzwi fornirowane

Fornir to warstwa drewna uzyskiwana w wyniku skrawania dużych kawałków drewna. Skrzydła drzwi fornirowanych mogą być wykonane z klejonego drewna, MDF lub HDF. Powierzchnia drzwi wykończona jest fornirem. Skrzydło i ościeżnica pokryta jest wysokiej jakości lakierem który uwydatnia naturalne piękno drewna.


Drzwi okleinowane

Drzwi okleinowane uznawane jako najpopularniejsze rozwiązanie wśród drzwi wewnętrznych, są najczęstszym wyborem klientów. Dobry stosunek jakości do ceny przyciąga nabywców szukających tanich rozwiązań.


Drzwi bezprzylgowe

Drzwi bezprzylgowe nie posiadają felca czyli krawędź drzwi jest zakończona na prosto. Rant skrzydła chowa się w ościeżnicy co powoduje że skrzydło z ościeżnicą jest licowane. Drzwi między ościeżnicą, a skrzydłem, mają płaską i gładką powierzchnię.

Zalety drzwi bezprzylgowych

– Nowoczesny design układu ościeżnicy ze skrzydłem
– Niewidoczne zawiasy
– Mniejsze ryzyko przytrzaśnięcia palców
– Możliwość założenia zamka magnetycznego


Rodzaje ościeżnic drzwiowych:


Ościeżnica regulowana

Ościeżnica która obejmuje całą szerokość muru. Dzięki temu rozwiązaniu unikamy: obróbki wnęki muru, klejenia opasek maskujących oraz klejenia ćwierćwałków wykończeniowych.

Ościeżnica stała

Ościeżnica która zakrywa część szerokości muru. Do tego typu ościeżnicy przewidziana jest obróbka wnęki muru, przyklejenie opaski maskującej oraz ćwierćwałka wykończających.


Rodzaje systemów przesuwnych:


Sysytem SP1N / SP2N

Poszczególne warianty pozwalają na większą konfigurację W SP1N możemy zainstalować domykacz, który samoczynnie domknie skrzydło w końcowej fazie zamykania oraz zamek hakowy wraz z odbojem. Zamek hakowy pozwoli na odrobinę prywatności ponieważ pozwala zamknąć drzwi na klucz
Natomiast w SP2N możemy domówić tzw. synchronizację, co usprawni użytkowanie gdyż otwieranie i zamykanie następuje za pomocą ruchu jednego skrzydła. Drzwi można otwierać i zamykać jednym palcem. Jest to absolutnie wygodne.


System LOFT

System przesuwny naścienny typ LOFT jest dostępny w kolorze czarnym i w komplecie ze skrzydłem pełnym typ LOFT. Skrzydło typ LOFT standardowo jest z wypełnieniem stabilizującym „plaster miodu” lub za dopłatą z płytą pełną. Skrzydło posiada krawedź typu STANDARD w technologii bezfelcowej. System jest przeznaczony do wykończonego na gotowo otworu, nie ma dostępnego tunelu.
Kompletny system składa się: system przesuwny LOFT + skrzydło LOFT + pochwyt


System Magic

System przesuwny naścienny typ MAGIC jest wyłącznie dostępny w komplecie ze skrzydłem pełnym typ MAGIC. Skrzydło typu MAGIC standardowo jest z wypełnieniem stabilizującym „plaster miodu” lub za dopłatą z płytą pełną. Skrzydło posiada krawedź typu STANDARD w technologii bezfelcowej. System jest przeznaczony do wykończonego na gotowo otworu, nie ma dostępnego tunelu.

Kompletny system składa się: system przesuwny MAGIC + skrzydło MAGIC + pochwyt


System Graf

System przesuwny do drzwi szklanych z maskownicą aluminiową anodowaną w kolorze srebrnym. System ten jest kompletny i stosowany na wykończony otwór gdyż nie jest dotępny tunel. W systemie dostępne są wszystkie tafle szklane GRAF

Kompletny system składa się: system przesuwny SYSTEM GRAF + tafla szklana SYSTEM GRAF + pochwyt


System chowany w ścianę

System chowany erkado dostępny jest w poszczególnych wariantach:
SP1C100 i 125: system przesuwny pojedynczy chowany w ścianę do kasety 100 i 125
SP2C100 i 125: system przesuwny podwójny chowany w ścianę do kasety 100 i 125

SP1C100.ZN i 125.ZN: system przesuwny pojedynczy chowany do zabudowy naściennej do kasety 100 i 125
SP2C100.ZN i 125.ZN: system przesuwny podwójny chowany do zabudowy naściennej do kasety 100 i 125


Katalogi Ekskluzywnych Klamek: