Rolety i żaluzje Jarosław

Firma Vidomont specjalizuje się w sprzedaży oraz montażu żaluzji i rolet zewnętrznych. To najpopularniejsze rozwiązania, pozwalające na skuteczną osłonę okien

Nowoczesny typ osłon

Rolety Jarosław – żaluzje i rolety zewnętrzne

Firma Vidomont specjalizuje się w sprzedaży oraz montażu żaluzji i rolet zewnętrznych. To najpopularniejsze rozwiązania, pozwalające na skuteczną osłonę okien. Wykorzystywane są w kilku celach- po pierwsze, by zapewnić ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem wnętrz budynku, po drugie, by zminimalizować utratę ciepła, po trzecie, by zapewnić sobie prywatność i komfort, po czwarte, by nadać budynkowi nowoczesnego charakteru. Najczęściej stosuje się je w przypadku nowoczesnego budownictwa, w domach energooszczędnych i pasywnych, natomiast coraz częściej decydują się na nie właściciele budynków tradycyjnych, już istniejących.

Oferujemy wysokiej jakości rolety Jarosław – żaluzje i rolety zewnętrzne. Współpracując z najlepszymi producentami, jesteśmy w stanie zagwarantować produkty wykonane w najlepszej technologii, z wykorzystaniem trwałych materiałów i surowców, a także z dbałością o każdy detal, dzięki czemu są one trwałe i estetyczne. Równie ważny jest sam montaż, który przeprowadzamy w sposób profesjonalny oraz z najwyższą starannością, dzięki czemu nasza praca doceniana jest nawet przez najbardziej wymagających Klientów.

rolety przyslony vidomont

Żaluzje fasadowe

Żaluzje zewnętrzne Przemyśl, znane także jako żaluzje fasadowe Przemyśl, efektywnie chronią przed promieniowaniem słonecznym oraz nadmiernym nagrzaniem wnętrza. Dzięki mechanizmowi, poprzez który zmienia się kąt ustawienia lameli, umożliwiają swobodne regulowanie ilości wpadającego przez okna światła.

Wygoda i bezpieczeństwo

Rolety zewnętrzne Vidomont

rolety vidomont

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne Jarosław to z kolei rozwiązanie, które pozwala na częściowe lub całkowite zasłonięcie okna. Poza tym, iż umożliwia regulację poziomu nasłonecznienia w domu, posiada także doskonałe właściwości termoizolacyjne, zatrzymując ciepło wewnątrz budynku. Dodatkowo chroni przed hałasem i jest dodatkowym zabezpieczeniem przed włamaniami. Zapewniamy szeroki wybór osłon zewnętrznych, zróżnicowanych pod względem poszczególnych parametrów, takich jak typ, kolorystyka, sposób montażu – w tym systemy natynkowe oraz podtynkowe, dzięki czemu całość można z łatwością dopasować do indywidualnego charakteru inwestycji.