Rolety i żaluzje Leżajsk

Firma Vidomont specjalizuje się w sprzedaży oraz montażu żaluzji i rolet zewnętrznych. Tego typu osłony okienne to przydatne i komfortowe rozwiązanie – przede wszystkim wówczas, gdy mamy do czynienia z nowoczesnym budownictwem

Nowoczesny typ osłon

Rolety Leżajsk – żaluzje i rolety zewnętrzne

Firma Vidomont specjalizuje się w sprzedaży oraz montażu żaluzji i rolet zewnętrznych. Tego typu osłony okienne to przydatne i komfortowe rozwiązanie – przede wszystkim wówczas, gdy mamy do czynienia z nowoczesnym budownictwem, w przypadku domów energooszczędnych i pasywnych, ale także w budynkach już istniejących i nieco starszych. Stanowią one doskonałą ochronę przed promieniami słonecznymi latem, z kolei zimą przyczyniają się do mniejszych strat ciepła. Ponadto zapewniają prywatność w pomieszczeniach i pełnią rolę dodatkowego zabezpieczenia przed włamaniem. Żaluzje i rolety zewnętrzne to także pewien element dekoracyjny nowoczesnego budownictwa. Wszystko to sprawia, że osłony okienne cieszą się rosnącym zainteresowaniem wśród inwestorów.

Oferujemy wysokiej jakości rolety Leżajsk – żaluzje i rolety zewnętrzne, które podniosą zarówno komfort życia w domu, jak i wpłyną na wygodę pracy w firmie. To produkty pochodzące od najlepszych marek, które przykładają ogromną uwagę do techniki i estetyki ich wykonania, dzięki czemu zyskujemy rozwiązania, które posłużą nam latami. Decydując się na pełną automatykę, możemy przy pomocy jednego przycisku zapewnić sobie optymalne warunki bytowe, nawet wtedy, gdy jeszcze znajdujemy się poza domem.

rolety przyslony vidomont

Żaluzje fasadowe

Żaluzje zewnętrzne Leżajsk, znane także jako żaluzje fasadowe Leżajsk, efektywnie chronią przed promieniowaniem słonecznym oraz nadmiernym nagrzaniem wnętrza. Dzięki mechanizmowi, poprzez który zmienia się kąt ustawienia lameli, umożliwiają swobodne regulowanie ilości wpadającego przez okna światła.

Wygoda i bezpieczeństwo

Rolety zewnętrzne Vidomont

rolety vidomont

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne Leżajsk to rozwiązanie pozwalające na częściowe lub całkowite zasłonięcie okna. Posiadają doskonałe właściwości termoizolacyjne, co docenimy zarówno latem, jak i zimą. Dodatkowo doskonale chronią przed hałasem, zapewniając komfort – zwłaszcza podczas snu. Zapewniamy szeroki wybór osłon zewnętrznych, zróżnicowanych pod względem poszczególnych parametrów, takich jak typ, kolorystyka, sposób montażu – w tym systemy natynkowe oraz podtynkowe, dzięki czemu całość można z łatwością dopasować do indywidualnego charakteru inwestycji.