Rolety i żaluzje Łańcut

Sprzedaż oraz montaż żaluzji i rolet zewnętrznych to jeden z głównych profilów działalności firmy Vidomont. Tego typu osłony okienne to obecnie chętnie stosowane rozwiązania, zwłaszcza w przypadku nowoczesnego budownictwa

Nowoczesny typ osłon

Rolety Łańcut – żaluzje i rolety zewnętrzne

Sprzedaż oraz montaż żaluzji i rolet zewnętrznych to jeden z głównych profilów działalności firmy Vidomont. Tego typu osłony okienne to obecnie chętnie stosowane rozwiązania, zwłaszcza w przypadku nowoczesnego budownictwa, stawiającego na energooszczędność i pasywny charakter domu. Natomiast warto zaznaczyć, że z rozwiązań tych bez problemu mogą skorzystać także właściciele domów tradycyjnych, już istniejących. Dzięki nim zyskujemy komfort i optymalizujemy koszty energii, co jest niezwykle ważne zwłaszcza w dzisiejszych czasach.

Oferujemy wysokiej jakości rolety Łańcut – żaluzje i rolety zewnętrzne, pochodzące od najlepszych producentów. Dlaczego warto w nie zainwestować? Otóż stanowią one doskonałą ochronę przed promieniami słonecznymi, na czym szczególnie zależy nam latem, z koli zimą przyczyniają się do minimalizacji strat ciepła, pozwalając na widoczne oszczędności. Jednocześnie zapewniają prywatność, a także są dodatkowym zabezpieczeniem przed włamaniem. Ich wygląd, estetyka oraz możliwość dopasowania pod względem budowy czy koloru sprawia, że jest to również istotny element dekoracyjny, wpisujący się w trendy nowoczesnego budownictwa.

rolety przyslony vidomont

Żaluzje fasadowe

Żaluzje zewnętrzne Łańcut, znane także jako żaluzje fasadowe Łańcut, efektywnie chronią przed promieniowaniem słonecznym oraz nadmiernym nagrzaniem wnętrza. Dzięki mechanizmowi, poprzez który zmienia się kąt ustawienia lameli, umożliwiają swobodną regulację ilości wpadającego przez okna światła.

Wygoda i bezpieczeństwo

Rolety zewnętrzne Vidomont

rolety vidomont

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne Łańcut to z kolei rozwiązanie pozwalające na częściowe lub całkowite zasłonięcie okna. Rolety posiadają doskonałe właściwości termoizolacyjne, co docenimy zarówno latem, jak i zimą. Dodatkowo doskonale chronią przed hałasem, zapewniając komfort – szczególnie w większych miastach bądź gdy dom zlokalizowany jest w pobliżu drogi, torów bądź fabryki. Zapewniamy szeroki wybór osłon zewnętrznych, zróżnicowanych pod względem poszczególnych parametrów, takich jak typ, kolorystyka, sposób montażu – w tym systemy natynkowe oraz podtynkowe, dzięki czemu całość można z łatwością dopasować do indywidualnego charakteru inwestycji.